15 maart 2019
Informatie- en inspraakavond MFA Bedum
Voor wie: alle inwoners en verenigingen uit Bedum
Wanneer: maandag 25 maart 2019
Tijd: aanvang 19.30 uur, inloop vanaf 19.00 uur
Waar: Het Trefcentrum, Professor Mekelstraat 1-5, Bedum
Op maandag 25 maart organiseert Stichting Ontwikkeling MFA Bedum een informatie- en inspraakbijeenkomst over de multifunctionele accommodatie (MFA) in Bedum.
Tijdens deze bijeenkomst zal een update gegeven worden over de planvorming en stand van zaken omtrent de MFA tot nu toe. Namens gemeente Het Hogeland zullen wethouders Harmannus Blok en Kristel Rutgers aanwezig zijn om een toelichting te geven over de rol van de gemeente in de realisering van de MFA.
De MFA moet een meerwaarde worden voor de leefbaarheid in ons mooie dorp. We vragen de inwoners van Bedum om mee te denken op welke wijze de MFA een plek gaat worden voor alle Bedumers. In een interactief deel van de bijeenkomst kunnen de aanwezigen meedenken hoe een MFA een plek gaat worden voor alle Bedumers.
Een MFA in Bedum kunnen we alleen realiseren als het met alle Bedumers, voor alle Bedumers en door alle Bedumers gaat gebeuren.
Kom daarom op maandag 25 maart 2019 naar de informatie- en inspraakbijeenkomst en denk mee én doe mee!
/f.eu1.jwwb.nl%2Fpublic%2Fz%2Fu%2Fw%2Ftemp-aubcpdqcrxueoelrrdge%2Fvbqlt5%2FUItnodiginginformatiebijeenkomstMFABedum25-3-2019.jpg)